Мертвая зона.

Аватара пользователя
dusik_ie
Reactions:
Сообщения: 1050
Зарегистрирован: 06 апр 2022, 06:08

Re: Мертвая зона.

Сообщение dusik_ie »

rodnoy писал(а): 02 окт 2023, 00:51
dusik_ie писал(а): 01 окт 2023, 17:48Я кажу про те, як зрозуміти мотиви - з яких причин, люди таке роблять, а ти про те кого мазати, а кого відмазувать.
Я думав, що там вже давно все зрозуміло, ще в 14-му, чи в 15-му... (а то і в 2004-му)
Ну, якщо тобі все ще ні, то тоді копай - в цьому буде превелика користь, так
А чому не в 1976-му, про який я поминав? А ще в 1984р., в дерєвнє Мулино, совхоз "Солдатский" та посьолок "Ильино" - там же. Уже тоді про росіянців, я "сложил сєбє мнєніє". Тобто, я про накопичення уявлень, загалом по життю, і зокрема про особливості людьских психологічних нутрощів. В армії така багата палітра образів наглядно перед очима пройшла, що Гоголь з його "Мертвими душами" відпочиває.
Але при всій строкатій картині - відраза була, а особливо приклад анти наслідування - того, яким не повинно бути, але щоб ярлик навішувать, чи печаті ставить - у мене загалом такої звички нема. Я не Рак, ні по життю, ні по гороскопу. Рак-пустельник, коли попадає в відкритий простір, зразу починає будувати собі будиночок - як людська риса, це означає схильність дати всьому ім'я, номер та призначення. А коли є щось таке, що відмовляється, чи не вписується в визначені рамки, то таке викликає занепокоєння, як відсутність порядку.

Я Водолій - знак повітря, а ще єдиний знак Зодіаку, в якому всі планети мають однаковий статус, котрий ніяк не виражається. Що дуже контрастує з Раком. Тому, в наших с тобою дискусіях, я завжди тебе розумію, а ти мене - ніколи. І коли тобі здається, що от вже знайшов/сформулював мені "ім'я, номер та призначення", але потім знову, щось випирає з цих рамок. Можливо, я занадто так себе переоцінюю - скоріш, воно так і є, але тенденція така, таки мається.
Аватара пользователя
djay
Reactions:
Сообщения: 2056
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 15:05

Re: Мертвая зона.

Сообщение djay »

dusik_ie писал(а): 02 окт 2023, 04:54 Я Водолій - знак повітря, а ще єдиний знак Зодіаку, в якому всі планети мають однаковий статус, котрий ніяк не виражається. Що дуже контрастує з Раком.
Рак, водолей... Николай, вероятно, овен. :rolleyes:

У родного, видать, проблема с русскоязычным детством. И никуда этого из себя деть он не в состоянии. Даже если таскать на веревочке "катрусын кинозал", как Том Сойер - дохлую кошку. Единственное "на мови", что он из своего детства вынес. :unknw:
Аватара пользователя
dusik_ie
Reactions:
Сообщения: 1050
Зарегистрирован: 06 апр 2022, 06:08

Re: Мертвая зона.

Сообщение dusik_ie »

djay писал(а): 02 окт 2023, 06:56
dusik_ie писал(а): 02 окт 2023, 04:54 Я Водолій - знак повітря, а ще єдиний знак Зодіаку, в якому всі планети мають однаковий статус, котрий ніяк не виражається. Що дуже контрастує з Раком.
Рак, водолей... Николай, вероятно, овен.
Овен очень трудно меняет свое (волевое) решение - это их характерная черта, по моим наблюдениям и тому, как я понимаю символизм знака. Похоже на Стрельца, но Стрелец трудно меняет свое направление (к цели).
Аватара пользователя
Вэл
Reactions:
Сообщения: 3188
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 14:14

Re: Мертвая зона.

Сообщение Вэл »

dusik_ie писал(а): 02 окт 2023, 10:24
djay писал(а): 02 окт 2023, 06:56
dusik_ie писал(а): 02 окт 2023, 04:54 Я Водолій - знак повітря, а ще єдиний знак Зодіаку, в якому всі планети мають однаковий статус, котрий ніяк не виражається. Що дуже контрастує з Раком.
Рак, водолей... Николай, вероятно, овен.
Овен очень трудно меняет свое (волевое) решение - это их характерная черта, по моим наблюдениям и тому, как я понимаю символизм знака. Похоже на Стрельца, но Стрелец трудно меняет свое направление (к цели).
:-)

да шо вы так вцепились в примитивную астрологию в западном исполнении?
и на основании примитива делаете какие-то выводы-предположения? детский сад.

весь этот предмет изложен в Кала-Чакре (Дус-кьи-хорло - тиб., Колесо Времени).
«Он» означает «дус-кьи хорло» или тибетский мистицизм. Система, столь же древняя, как человек, известная в Индии и практиковавшаяся там ещё до того, как Европа стала континентом, как нам говорят, «впервые стала известной» только девять или десять веков тому назад! Текст его книг в его нынешнем виде мог «возникнуть» даже ещё позднее, так как имеются многочисленные такие тексты, в которые школы вносили свои самовольные изменения, соответствующие их фантазиям. Но кто читал первоначальную книгу по дус-кьи хорло, переписанную Цонкапой, с его комментариями? Принимая во внимание, что этот великий реформатор сжёг все книги по колдовству, какие только попали в его руки, в 1387 году, и что он оставил целую библиотеку своих собственных трудов (из которых даже одна десятая часть ещё никогда не публиковалась)

источник
тут volt у же упоминал про неполную ограниченную публикацию перевода Кала-чакры на русский с разрешения далай-ламы. и заметил, что понять там практически ничего невозможно. и это хорошо. нет оснований для всяких спекуляций.

:-)
Аватара пользователя
djay
Reactions:
Сообщения: 2056
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 15:05

Re: Мертвая зона.

Сообщение djay »

Вэл писал(а): 02 окт 2023, 11:30
да шо вы так вцепились в примитивную астрологию в западном исполнении?
и на основании примитива делаете какие-то выводы-предположения? детский сад.
Не мешай нам проявлять интуицию. :nea:
Аватара пользователя
dusik_ie
Reactions:
Сообщения: 1050
Зарегистрирован: 06 апр 2022, 06:08

Re: Мертвая зона.

Сообщение dusik_ie »

Вэл писал(а): 02 окт 2023, 11:30 да шо вы так вцепились в примитивную астрологию в западном исполнении?
и на основании примитива делаете какие-то выводы-предположения? детский сад.
Во-первых, почему западной? Система 12-ти знаков от Овна до Рыб своими корнями уходит аж в раннюю Атлантиду и связана с неким Асурамая о котором, по поводу этой астрологии, есть статья внутри ТД1. Это у востоковедов была (и отчасти остается) мулька, что эта система была придумана греками, потом с династией Птолемеев, она была перенесена в Египет, а потом, с походами А. Македонского - в Индию. Из-за такой "логики" строительство храма в Дендерах на стенах которого есть два вида гороскопа (см. Дендерский Зодиак) с "греческими" знаками, относят к царствованию династии Птолемеев, не раньше...
Короче - мне нет смысла пересказывать здесь ТД.

Во-вторых, символизм потому и великая сила, что его не придумывают "с потолка", типа давай назовем это таким-то именем, и придумаем, что оно означает такое-то - нет, так это не работает.

Например, как "читается" Овен? (конечно, один из аспектов. Полный "комплект" - с учетом мифа об Аргонавтах)
Это жертвенный Агнец, соответственно аналогия: тело барана - это внутренний космос. Космос в состоянии Пралайи. Когда ему протыкают сердце - наружу бьет фонтан крови. Точно также, поток жизненной энергии устремляется во внешний космос через "рану" - Лайа-центр. То есть образно - полная аналогия: барашек проливает живую кровь из себя (изнутри наружу) - аналогично, внутренни космос потоком жизненной энергии пробивается, через Лайа во внешний космос.

Все подсказки, позволяющие развить представление, даны в мифах - это по части Греции, а также в теогонии Гесиода, "Иллиаде" и "Одиссее" Гомера, гимнах Орфея, Метаморфозах Овидия и пр. Точно тот же способ - в индийских, ведических трактатах.
Возможно, в некоторых из них, требуется специальный ключ, который дается при Посвящении. Но далеко не все требует ключа - большинство, простого понимания аналогий, внимательности и не иметь поспешности в выводах.
Вэл писал(а): 02 окт 2023, 11:30 весь этот предмет изложен в Кала-Чакре (Дус-кьи-хорло - тиб., Колесо Времени).
Я согласен за Кала-Чакру. Только это аккурат тот случай, когда нужен ключ и получишь его при Посвящении.
То, что носилось по форумам, в частности, с подачи Романова - такая Калачакра - это просто голая шизофрения. Там нет даже что обсуждать, причем вообще.
Если не так, и я чего-то просто не понимаю - то давай, покажи, как, в чем, и где ты применяешь сие чудесное колесо на практике?
Аватара пользователя
rodnoy
Reactions:
Сообщения: 907
Зарегистрирован: 18 мар 2022, 05:24

Re: Мертвая зона.

Сообщение rodnoy »

dusik_ie писал(а): 02 окт 2023, 04:54А чому не в 1976-му, про який я поминав?
По-перше, 2004-й - це знакова дата для всієї країни. Для дуже багатьох людей це стало "до і після". Тим більше, 2014-й.
По-друге, якщо ти "сложил сєбє мнєніє" ще тоді, то про що ти продовжуєш "копати" їх мотиви зараз?

dusik_ie писал(а): 02 окт 2023, 04:54Тому, в наших с тобою дискусіях, я завжди тебе розумію, а ти мене - ніколи. І коли тобі здається, що от вже знайшов/сформулював мені "ім'я, номер та призначення", але потім знову, щось випирає з цих рамок. Можливо, я занадто так себе переоцінюю - скоріш, воно так і є, але тенденція така, таки мається.
Я в цьому вбачаю якусь злу іронію: з нас двох, це саме ти, хто намагається "знайти мені им'я" - то я "рак", то ще щось, то я подумав це, то інше :)

В свою чергу, я - за дуже рідкісними випадками (які я спеціально оговорюю заздалегідь) - свідомо не даю, і навіть не шукаю!, наякіх персоналій, і, відповідно, на немагаюсь надавати комусь якісь "імена". Я вже тобі намагався це пояснити декілька разів, за різними оказіями, що персноналії не мають к діскусії ЖОДНОГО стосунку, принаймні НЕ повинні мати - це я називаю академічним стилєм діскусії.

Ще один момент: звідкеля ти взяв, що я тебе не розумію, причому "ніколи"? :)

Є ж ще варіант: я тебе зрозумів ще з першого разу і намагаюсь логічно розвинути твою ж тезу. І ти мене теж розумієш (а багатьох випадках), але тобі часто не подобається, куди той діскурс рухається (тому що ти в цьому напрямку чи не думав, чи блокував), і ти починаєшь "з'їзжати з теми". І це твій регулярний патерн: як тількі я починаю копати твою тезу трохи глибше, ти починаєшь "з'їзжати з теми" :)

Це типова поведінка людей релігійно віруючих (і про це я тебе вже говорив) - але ти цей момент ніколи не визнєш, мабуть, тому що "йог" и "все поборов", ну, майже все. А може ще й з цього приводу: ти "занадто так себе переоцінюєш" - і тут я з тобою цілком згоден. Скромніше треба бути, скромніше :)

Одразу ж зауважу щодо себе: оскількі я послідовно дотримуюсь академічного стилю діскусіі, "мене" там немає (я тебе теж про це говорив) - а те, що ти та інші там "бачать", то цілком твої/їх фантазіі :)

Це просто марна трата часу, шукати там "мене" і, головне, навищо? Що це тобі дасть? Ну, припустимо, ти мене "прорахував" точно - і що ти з цим будеш робити? Далі що? Заспокоїшся, що нарешті запхав мене у якійсь свій лейбл. Так я і не проти, якщо після цього ти теж нарешті почнешь вести діскусії в академічному стилі... так не почнеш жеж :) Тоді навіщо? Оцю твою спрагу, зізнаюсь, я такі до кінця не розумію :)
Аватара пользователя
djay
Reactions:
Сообщения: 2056
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 15:05

Re: Мертвая зона.

Сообщение djay »

rodnoy писал(а): 02 окт 2023, 16:47 Одразу ж зауважу щодо себе: оскількі я послідовно дотримуюсь академічного стилю діскусіі, "мене" там немає (я тебе теж про це говорив) - а те, що ти та інші там "бачать", то цілком твої/їх фантазіі :)
По всяким там "акадэмичным стылям", ты все ще в катрусиному кинозали. Взяв из собою "у дорогу"... :pleasantry:
Аватара пользователя
dusik_ie
Reactions:
Сообщения: 1050
Зарегистрирован: 06 апр 2022, 06:08

Re: Мертвая зона.

Сообщение dusik_ie »

rodnoy писал(а): 02 окт 2023, 16:47 Це типова поведінка людей релігійно віруючих (і про це я тебе вже говорив) - але ти цей момент ніколи не визнєш, мабуть, тому що "йог" и "все поборов", ну, майже все.
Схильність до релігії визначається мірою ірраціональності в мисленні. Тобто - наскільки далеко ця ірраціональність відходить від рамок здорового глузду.
У чому причина цієї ірраціональності?

Наприклад вона в тому, що на раціональність нормального мислення впливає чуттєвий чинник. Припустимо, деяка людина в сьогоденні цілком себе комфортно почуває, але їй вже за сорок, а оскільки вона раціональна до мозку кісток, і завжди думає на перспективу, за принципом: "Готовь сани летом", то її все більше і більше лякає перспектива і безвихідь старості, та морок небуття після смерті. Виникає деяка тривожність (почуття) і вона починає все більше впливати на раціональність, до такої міри, що людина готова розміняти незручну але раціональну позицію, на зручну, але ірраціональну. Тобто правда стає жертвою комфорту.

Скажи, наскільки раціональні (логічні) такі мої розмірковування?
Яка доля ірраціонального в них?

Якщо все ОК, то скажи, чи буде раціонально представити, що я цілком розуміючи хибність ірраціонального, тим не менш (в твоєму сенсі) додержуюсь його?

Чи може моя релігійність в чомусь іншому?
Наприклад в тому, що я цілковито довіряюсь ірраціональним (на твій погляд) вченням, зокрема Блавацької і Ко?

Якщо так, то коли ти зможеш пояснити мені, що породження живого з неживого, а далі породження свідомого з несвідомого – це все не порушує канон: «Ніщо з нічого виникнути не може», то тоді я буду вважати таку позицію більш раціональною, чим та, що пропонує окультизм.
А поки, мене сильно напрягає тверження, що електричний сигнал, що курсує по нервам, чомусь у мозку перетворюється в відчуття. Для мене таке «перетворення» - це в сутності, те саме, що вірити в чудо, або другими словами – признавати ірраціональність раціональністю.
Аватара пользователя
rodnoy
Reactions:
Сообщения: 907
Зарегистрирован: 18 мар 2022, 05:24

Re: Мертвая зона.

Сообщение rodnoy »

dusik_ie писал(а): 03 окт 2023, 04:10Чи може моя релігійність в чомусь іншому?

Я ж вже пояснив, в чому саме я бачу твою ірраціональність:
Є ж ще варіант: я тебе зрозумів ще з першого разу і намагаюсь логічно розвинути твою ж тезу. І ти мене теж розумієш (а багатьох випадках), але тобі часто не подобається, куди той діскурс рухається (тому що ти в цьому напрямку чи не думав, чи блокував), і ти починаєшь "з'їзжати з теми". І це твій регулярний патерн: як тількі я починаю копати твою тезу трохи глибше, ти починаєшь "з'їзжати з теми" :)
Одна з (!) інтерпретацій цього паттерну - це когнітивний диссонанс (якщо ти знов прогортаєш ту тему, то там я писав, що до цього схильні всі, включаючі і вчених; також, той факт, що це переміг колись, не є гарантією, що переміг назавжди).

Тобто ти йдеш рухом логіки тількі до того міста, коли воно не починає сутто протиречити твоїм переконанням :)
---
Є інші інтерпретації, зрозуміло, але ця, на мою думку, найбільш вірогідна (також найбільш оптимістична) :) (але це другорядний момент)