Шестой президент - вопреки "корифеям"

Аватара пользователя
Вэл
Reactions:
Сообщения: 3300
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 14:14

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение Вэл »

свежее предновогоднее интервью Арти Грина какому-то Виктору Кёнигу (не знаю про такого).

:-)

почему в этой теме? тема естественно разрослась до внутриполитических украинских проблем. а интервью не столько про военные аспекты, сколько про (военно)политические. очень откровенное и с фамилиями.
Спойлер
Аватара пользователя
dusik_ie
Reactions:
Сообщения: 1105
Зарегистрирован: 06 апр 2022, 06:08

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение dusik_ie »

Вэл писал(а): 04 янв 2023, 20:34 дополнение к моей предыдущей реплике.
Однако ни по предыдущему, ни по дополнению, так и не понятно, откуда нарисовались 96%?
Я не высказывал никакого мнения потому, что это слишком явное паливо, чтобы не заподозрить какие-то экивоки в этом
Аватара пользователя
dusik_ie
Reactions:
Сообщения: 1105
Зарегистрирован: 06 апр 2022, 06:08

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение dusik_ie »

Вэл писал(а): 04 янв 2023, 20:44 свежее предновогоднее интервью Арти Грина какому-то Виктору Кёнигу (не знаю про такого).
Оставил комментарий под видео и перенесу сюда:
Подленько так подкатывает, типа, журналист. Может ты сам на прикорме у ФСБ?

Очень я не люблю таких журналистов, которые прикрываются, когда задают рисковые вопросы, типа, есть мнение, и т.п. То есть, он как бы это мнение не поддерживает, ну а вдруг...

И по поводу Данилова - значит мне не показалось, что он последнее время продуцирует весьма опасные заявы.
Кто его за язык тянул говорить про заход на территорию России? Даже если это и будет необходимо, когда продолжат пулять с приграничной зоны, как сейчас пуляют по Краснополью - 25 км от меня - иногда слышны прилеты.
А предыдущий наезд на Германию? - они не обязаны ничего нам давать. Хотелось бы "Леопарды", но наездами их не получить, таки точно.
Аватара пользователя
Николай
Reactions:
Сообщения: 2771
Зарегистрирован: 31 мар 2022, 04:59

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение Николай »

dusik_ie писал(а): 05 янв 2023, 20:40
Вэл писал(а): 04 янв 2023, 20:44 свежее предновогоднее интервью Арти Грина какому-то Виктору Кёнигу (не знаю про такого).
Оставил комментарий под видео и перенесу сюда:
Подленько так подкатывает, типа, журналист. Может ты сам на прикорме у ФСБ?

Очень я не люблю таких журналистов, которые прикрываются, когда задают рисковые вопросы, типа, есть мнение, и т.п. То есть, он как бы это мнение не поддерживает, ну а вдруг...
...
Мне понравилось. Задолго до агрессии я стал подозрительно относиться к Фейгину с его ежедневными стримами в интернете - это в одиночку без поддержки разнообразной команды, работающей на ведущего, не сделать. Но вот сложилась сладкая парочка с Арестовичем и я одно время стал их поклонником. Тем более, что до того никогда ничего не знал об Арестовиче.
Единственное, что меня резко оттолкнуло совсем недавно, что исключил из предпочтений своего Ютьба, - манипулятивная манера Арестовича специально говорить тихо, заставляя зрителя усиливать внимание на восприятие. Человек даже в этих стримах использовал свои навыки обмана и путём манипуляции, изменения тембра и силы голоса с целью привлечения к себе людей - зло со всех точек зрения, что бы о не говорил.
«Бездумны те, кто, размышляя над настоящим, добровольно закрывают глаза на прошлое, оставаясь, естественно, слепыми к будущему!»
Письмо 1. К.Х. – Синнетту
Аватара пользователя
Вэл
Reactions:
Сообщения: 3300
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 14:14

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение Вэл »

украинские волонтёры.
они такие!

пост цитируется в оригинале на украинском. перевода не будет.

:-)
Diana Makarova(FB)
1 год ·
Як втрачається репутація?

Швидко.
Більш того - напрацьована роками репутація іноді втрачається блискавично, варто реципієнту відкрити рота і необережно щось бовкнути. Так міністр оборони України - найкрасивіший міністр з усіх МО, найзагодковіший міністр, улюбленець публіки, практично король серед міністрів оборони - відкрив рота в інтерв'ю про мавіки3 і набовкав стільки дурниць, що:
- А король бо голий... - розчаровано протягнув народ.
Всього одне інтерв'ю, де Резніков проявив кричущу некомпетентність - і все, репутацію втрачено. І що б корисного і правильного не зробив міністр, відтепер всі згадають:
- А, це той, хто сказав, що Мавіки3 армії не потрібні, бо вони весільні дрони?
Зараз швидкими кроками до цього йдуть інші генерали й полковники. Ті самі, що мають всенародну любов за звільнення Херсонщини й Харкіщини...
... до речі, про звільнення Харківщини.
- Як сталось, що Харківщину було звільнено отак блискавично, отак красиво і переможно? - спитала я в одного захисника Харківської області, комроти за посадою.
- Там багато причин. Але одна з них оці піджопники. - відповів він і похлопав рукою по капоту свого автомобіля. - Це треба було бачити, які колони оцих піджопників мчали в міста і села, розтікались по дорогах, залітали в населенні пункти і робили штурмові наскоки.
Я це бачила, друзі. І гордість за наших людей вихлюпувалась з мого серця, і хлюпала я носом, і були вологими мої очі.
Як йдуть на фронт Жигулі і УАЗіки, мерседеси і тойоти, і які грізні написи на цих малюках. Я бачила розбитий в бою Матіс і я бачила Порше Каєн у бойовому камуфляжі.
Чи то все, що купили волонтери?
Не завжди. Адже, захищаючи країну, люди йшли і йдуть воювати на власному транспорті, і це зрозуміло - бо якщо людина не шкодує життя за свою країну, то що, буде шкодувати власне авто?
А тепер стоп пафос.
Читайте вирізку з документу.
Це заборона воювати на особистому транспорті. Все, крапка. Немає у підрозділі авто? Сидіть і не рипайтесь. Нічим вивозити поранених? Куди ти тягнеш власний Соренто. Ану здати в "залізний ряд"! Тягайте поранених пішки. Нічим аеророзвідці вискочити попрацювати під носом у ворога? Ходи, аеророзвідко, пішки.
Це наказ ОК ТРО "Північ"
Але вже з осені ВСП на сході почали перевіряти автомобілі військових, зізнаючись при цьому, що мають усний наказ вилучати:
- "бляхи"
- авто, за кермом якого сидить не власник (!!!)
- авто з цивільними номерами
Досі у ВСП не було письмового наказу. Тому вони поки що лише попереджали військових. Зараз такий наказ є, принаймні щодо ТрО - а там не забариться подібний наказ по ВСУ, НГУ тощо.
Чому я так у цьому впевнена? Бо ми вже через це проходили не раз за ВСІ роки війни.
За кілька місяців до вторгнення (літо 2021 року) по деяких бригадах пройшов наказ здати власні та волонтерські авто у розпорядження зампотєха бригади, в "залізний ряд" Тоді ми пішли до розмови з генералом Залужним. Генерал при нас провів ряд селекторних розмов, де командири йому підтвердили таке вилучення. І генерал розвів руками:
- Ви що, хочете, щоб у кожній роті був автомобіль? - сміючись, спитав Залужний. - Так ви ще скажете, що у кожному взводі був свій автомобіль!
Зараз ми бачимо, що у кожному взводі мусить бути навіть кілька автомобілів. Не кажучи вже про роту. Ми, некомпетентні у військовій справі, люди, бачимо це. Як бачили і попереджали про це раніше. Але військові очільники досі цього не бачать. Див. скрін.
====="... заборонити експлуатацію власних транспортних засобів у службових цілях"=====
А ви забезпечили свої підрозділи тими траспортними засобами, перш ніж забороняти?
А ви нарешті подумали, чим ваші люди вивозять поранених і загиблих?
А ви взагалі думаєте про те, щоб воювати і захищати свою країну - а не "вилучіть", "запрєтіть", "нє допустіть"?
... "Радянська армія вітала і нав'язувала одне поняття: командир. Але бути командиром і лідером – це не одне й те саме. При всій відповідній повазі до пана суровікіна, якщо подивитися на нього, то це звичайний полководець часів Петра І, скажімо так, "держиморда" Дивишся на нього і розумієш, що або ти виконаєш завдання, або тобі кінець. Ми давно зрозуміли, що це не працює. І особливо ми це усвідомили у 2014 році, коли командувати 21-річними лейтенантами прийшли люди за 50-60 років. Звичайно, у нас були свої "держморди", які кулаками і біцепсами намагалися наводити порядок, але в українській армії це не виходить на 100%… Бути нормальним завжди можна", – сказав Залужний у своєму інтерв'ю.
Генерал Залужний сказав правильні слова. Українська армія - це не російська армія, де все вирішує свавілля командирів.
(тут регіт в студії)
Ладно, я поправлюсь.
Колись одна розумна людина сказала, що в нас воює велика радянська армія проти маленької радянської армії. Невже це дійсно так? Невже українська армія не довела, що вона давно відійшла від радянщини, від держиморд в командирських кріслах, які тільки й думають, як щось "запрєтіть", "упрєдіть", "нє пущать"?
Довела. З низів своїх. Генералітет же ще й досі, здається, перебуває в Радянському Союзі.
... слухайте, я знаю, що зараз буде купа коментів про "зелену владу", яка... Зараз буде багато коментів про зрадників у командних ешелонах. І буде багато коментів про саботаж.
Слухайте, я на цій війні дев'ять років і пам'ятаю, що точно так заборонявся власний і волонтерський транспорт У ВСІ РОКИ ВІЙНИ. І кожен воєначальник набив собі у цьому шишки. І кожен раз волонтери першими ставали на захист власної армії.
Тому що ми точно знаємо - не можна забороняти такі речі під час ведення бойових дій.
Тому що ми точно знаємо - якщо власна армія не може забезпечити себе транспортними засобами, то хоч не забороняйте народу дбати про своє військо. А війську - боротись, виживати і перемагати.
... зараз ми потихеньку готуємось до захисту півночі країни. Ми знаємо - наступ ворога на столицю нашої країни обов'язково станеться. Зараз наші воїни б'ються на сході, відвойовуючи кожну вулицю, кожен будинок Бахмута, кожні сто метрів Мар'їнки, кожну соснову галявину Лиманщини.
І наказ вилучити транспорт в армії у цей гарячий час - що це, якщо не саботаж?
Це саботаж.
Пане Валерій Залужний
повертаючись до нашої з вами розмови про власний та волонтерський транспорт в армії та на фронті. Ви й досі вважаєте, що автомобілі для вивезення поранених, для швидкого підскоку, для роботи розвідки НЕ ПОТРІБНІ в армії?
Бо пан полковник Серій Муренко, начальник відділу логістики військової частини А....... (номер вкажу за потреби), який підписав цей наказ, вважає так.
АПД
наказ не по однй частині, це наказ ОК ТРО "Північ"
Аватара пользователя
dusik_ie
Reactions:
Сообщения: 1105
Зарегистрирован: 06 апр 2022, 06:08

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение dusik_ie »

Николай писал(а): 06 янв 2023, 09:02 Мне понравилось. Задолго до агрессии я стал подозрительно относиться к Фейгину с его ежедневными стримами в интернете - это в одиночку без поддержки разнообразной команды, работающей на ведущего, не сделать.
А есть хоть какие рациональные обоснования такой подозрительности? Если Вы его часто смотрели, то должны были заметить, что у него еще есть некий Костя - на нем вся техническая работа, а Марк только ведет эфир.

Интуиция присуща каждому человеку, но она не различима от "астральных интоксикаций" мнительности. Нужно тщательно отслеживать свои реакции, чтобы со временем, через долгий опыт, начать видеть тонкое различие одного от другого. Одно из таких различий - астральная "чуйка" быстро забывается, когда проблема ушла и нет "раздражителя", Тогда как интуиция остается в ауре, и можно будет в любое время вспомнить все случаи ее проявления в жизни, вне зависимости от того, как давно они были.
Аватара пользователя
dusik_ie
Reactions:
Сообщения: 1105
Зарегистрирован: 06 апр 2022, 06:08

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение dusik_ie »

Вэл писал(а): 06 янв 2023, 12:31
Всього одне інтерв'ю, де Резніков проявив кричущу некомпетентність - і все, репутацію втрачено. І що б корисного і правильного не зробив міністр, відтепер всі згадають...
Это смешно Вэл, "нешановній пані" во сне привидились ее потаенные желания. Сравните еще совсем недавние потери репутации, например на фоне коррупционных скандалов и "некомпетентность" не военного в военных вопросах.
Не понимаете разве, что в Европе и Украине, Министр Обороны - это просто "завхоз"?

Его задача - рациональное расходование средств. Он даже никак не влияет на формирование списков того, что необходимо закупить - он должен только изыскать средства для этих закупок.
Аватара пользователя
Вэл
Reactions:
Сообщения: 3300
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 14:14

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение Вэл »

dusik_ie писал(а): 06 янв 2023, 20:54 Это смешно Вэл, "нешановній пані" во сне привидились ее потаенные желания. Сравните еще совсем недавние потери репутации, например на фоне коррупционных скандалов и "некомпетентность" не военного в военных вопросах.
Не понимаете разве, что в Европе и Украине, Министр Обороны - это просто "завхоз"?

Его задача - рациональное расходование средств. Он даже никак не влияет на формирование списков того, что необходимо закупить - он должен только изыскать средства для этих закупок.
Вы, видимо, не поняли суть претензий.

:-)

речь идёт не о рациональном использовании бюджетных, грантовых и кредитных ресурсов в распоряжении правительства и минобороны в частности. речь идёт о транспортных средствах и дронах и т.п., которые поставляются волонтёрами их собственными усилиями за собственный счёт или за счёт собранных ими средств.
Аватара пользователя
dusik_ie
Reactions:
Сообщения: 1105
Зарегистрирован: 06 апр 2022, 06:08

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение dusik_ie »

Вэл писал(а): 07 янв 2023, 05:27 Вы, видимо, не поняли суть претензий.
речь идёт не о рациональном использовании бюджетных, грантовых и кредитных ресурсов в распоряжении правительства и минобороны в частности. речь идёт о транспортных средствах и дронах и т.п., которые поставляются волонтёрами их собственными усилиями за собственный счёт или за счёт собранных ими средств.
Да все я понял. Существование волонтеров в поставках вооружения и прочего довольствия для армии - это позор для МО. Чем большая доля волонтерства в таких поставках, тем больше позора. Потому естественно для министра, косить в сторону волонтеров даже тогда, когда он понимает, что МО само не справится, и что мы все делаем общее дело.
Аватара пользователя
djay
Reactions:
Сообщения: 2108
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 15:05

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение djay »

dusik_ie писал(а): 07 янв 2023, 06:26
Вэл писал(а): 07 янв 2023, 05:27 Вы, видимо, не поняли суть претензий.
речь идёт не о рациональном использовании бюджетных, грантовых и кредитных ресурсов в распоряжении правительства и минобороны в частности. речь идёт о транспортных средствах и дронах и т.п., которые поставляются волонтёрами их собственными усилиями за собственный счёт или за счёт собранных ими средств.
Да все я понял. Существование волонтеров в поставках вооружения и прочего довольствия для армии - это позор для МО. Чем большая доля волонтерства в таких поставках, тем больше позора. Потому естественно для министра, косить в сторону волонтеров даже тогда, когда он понимает, что МО само не справится, и что мы все делаем общее дело.
Собственно, таки да - волонтеры так же делают общее дело, как и электромонтеры, коммунальщики, водопроводчики и пр., которые и в рабочее и во всякое другое время... ликвдируют последствия войны. Но там нет пани Тимошенко и потому этот вопрос не поднимается с ее стороны. "Проблемы негров и индейцев шерифа не волнуют". :pleasantry:
Но т.к. шановна пани занялась волонтерством... (ее кто-то заставлял? :rolleyes: ), то само-собой, это теперь будет самое наиважнейшее...
Хто б сомневался? :nea: