Шестой президент - вопреки "корифеям"

Аватара пользователя
dusik_ie
Reactions:
Сообщения: 1455
Зарегистрирован: 06 апр 2022, 06:08

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение dusik_ie »

Вэл писал(а): 05 июл 2023, 04:53 премьер сам хоть понимает, что такое ресурс и что такое "ресурсный центр европы" - думаю понимает. по простому всё это подразумевает обыкновенный грабёж всех возможных ресурсов украины: природных и человеческих. варварским способом, я бы добавил. но так невинно об этом заявлять - это уже слишком. это что-то вида: я тебя сейчас буду насиловать, а ты расслабься и получай удовольствие. ... всё это очевидные вещи.
Чем же они очевидны?
Я не сомневаюсь, что то, что ты узрел (через свои догадки) из той программы Шмыгаля - это "старая песня о главном" - щас начнут землю продавать... Ага.
Аватара пользователя
Вэл
Reactions:
Сообщения: 3824
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 14:14

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение Вэл »

dusik_ie писал(а): 05 июл 2023, 14:18
Вэл писал(а): 05 июл 2023, 04:53 премьер сам хоть понимает, что такое ресурс и что такое "ресурсный центр европы" - думаю понимает. по простому всё это подразумевает обыкновенный грабёж всех возможных ресурсов украины: природных и человеческих. варварским способом, я бы добавил. но так невинно об этом заявлять - это уже слишком. это что-то вида: я тебя сейчас буду насиловать, а ты расслабься и получай удовольствие. ... всё это очевидные вещи.
Чем же они очевидны?
Я не сомневаюсь, что то, что ты узрел (через свои догадки) из той программы Шмыгаля - это "старая песня о главном" - щас начнут землю продавать... Ага.
так сельхоз землю уже начали продавать ещё до войны и, что самое удивительное, продолжают продавать сейчас.

:-)

что тебе известно про оригинальный вариант (проект) закона про рынок сельхоземель? - там не было ограничений ни по гектарам, ни по покупателям, резидентам и нерезидентам. и только из-за активности Ю с её инициативой по проведению всенародного референдума, который зелёные зарубили ручками избирательной комиссии, а после принятия закона подвесили этот вопрос в конституционном суде украины - висит до сих пор, кое как удалось приземлить зелёное большинство и в окончательном варианте ограничили максимальный размер покупки и удалили нерезидентов украины, как потенциальных покупателей.

зеля! лично не только присутствовал, но даже выпрыгивал из штанов за трибуной со вступительной речью. если бы там был рояль, то он и членом бы на нём сыграл, как он однажды уже показал этот номер.
Спойлер
------------------

а чего там весь цивилизованный мир психует в связи с зерновой сделкой?
украина примерно в 4 раза меньше потребляет зерна (всякого), чем производит. 4/5 идёт на экспорт "голодающим поволжья" - африканским странам.

вот тебе и ресурс с ресурсным центром. но владеть этим ресурсом можно для разных целей и разным способом. зеля! (коллективно со спонсорами) выбрали самый дикий.

но все эти очевидности уже давным давно были рассказаны и объяснены. вот только украинский народ про это ничего не знает. украинскому народу глаза и уши забивают "инвестиционные банкиры" (соросята, за ними и прочие заинтересованные) всякой чушью.

:-)
Аватара пользователя
rodnoy
Reactions:
Сообщения: 1090
Зарегистрирован: 18 мар 2022, 05:24

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение rodnoy »

Без "спойлера" (и перевода) : краткое содержание "преступлений" так званих "порохоботів" :)
(для альтернативно одаренных: да, война началась в феврале 2014-го и идет уже 10-й год; не верите мне, спросите у Залужного)

"Вже 4 роки ми в опозиції. Півтора роки важкої війни. Але судячи з новин, ми і досі відповідаємо за все." :)

Iryna Gerashchenko, ФБ писал(а):Відкрила «УП» і читаю заголовок, що Петро Порошенко і «порохоботи» мають за все відповісти. За що цього разу?

В 2014-2019 ми , як влада, відповідали за все. За трагедію Іловайська і Дебальцева , хоч навіть нинішні на 100% «свої» прокурори визнали, що у вбивстві українських військових винні виключно Путін і його терористична армія. Сьогодні Україна чи не щодня несе втрати, рівні Іловайську, на жаль.

Ми відповідали за Мінські угоди, які дали нашим ЗСУ таку важливу тоді паузу окріпнути, переозброїтися і крок за кроком звільняти український Донбас.

Ми відповідали за звільнення полонених і звільнили тисячі. В гуманітарній групі на вимогу , в тому числі наших європейських партнерів, був Медведчук, але його не було в парламенті, і каналами тоді він не володів ( окрім 25% Плюсів). Шістка Путіна. Але чим це відрізняється від нинішнього використання Абрамовича, гаманця Путіна, якого залучили до перемовин по звільненню наших. Сам Зеленський якось говорив, що готовий розмовляти хоч з чортом , аби витягти героїв.

Ми відповідали за Свинарчука, й Порошенку в розпал виборчої кампанії одягли на голову, що Свинарчук контрабандою за завищеними цінами купував якісь деталі для нашої старої ще радянської техніки. Полторак і Муженко яйця по 17 грн слава Богу, не купували. Навпаки, вдалося ввести нову систему харчування в ЗСУ, нову форму і почати виробляти нову зброю.

Ми відповідали за свободу слова. Тому радянське УТ стало Суспільним і там йшли розслідування Бігуса і Ткача. Сьогодні там марафон і немає опозиції, але багато позаштатних радників і радниць ОП. За що живуть ці милі люди?

Ми відповідали за боротьбу з корупцією, тому створили антикорупційну інфраструктуру , а антикорупціонери щодня були в усіх ЗМІ. Сьогодні вони у владі і не дали жодного коментаря по Трубіцину, Сенниченку і ко.

Ми відповідали за демократію, тому в ВР опозиція почувалася голосно і вільно, очолювала комітети і з ранку до вечора виступала на каналі Рада, в країні проходили мітинги і протести , хоч війна тривала.

Ми відповідали за моряків в Керченській затоці і протистояли спробам Путіна обмежити роботу наших портів . Хоч сьогодні в нас немає ніякого мореплавства в Азовському регіоні. А справа проти Порошенка за пасквілем Портнова по морякам - не закрита!
Ми відповідали за інтерацію в ЄС і НАТО. Тому отримати безвіз, Угоду про асоціацію і внесли в Конституцію нашу стратегічну мету- членство в цих союзах. Сьогодні Арестович звинувачує Порошенка, що через НАТО почалася війна, а канал Рада розповідає, що це Зеленський в 14 підписав Асоціацію.

Вже 4 роки ми в опозиції. Півтора роки важкої війни. Але судячи з новин, ми і досі відповідаємо за все.

Так , як проєвропейська опозиція і державники, ми відповідаємо за демократичний контроль над владою , навіть в умовах воєнного стану , за збереження мінімальних демократичних свобод. І ставимося до цього відповідально.

Владою запущена ефективна технологія дискредитації і знецінення Європейська Солідарність, єдиної парламентської партії, яка , окрім влади, залишається в українському політичному сегменті .

Ви теж помітили, що в певних шанованих волонтерів і ветеранів( я не ділю тих, хто пройшов фронт , за партійними прапорами) , немає запитань до ОПЗЖ і Шуфрича, а також Баканова і ко. Вони ні за що не повинні нести відповідальність. Тільки Порошенко.

Мета брудної кампанії очевидна. Армія , мова , віра - єдиний ідеологічний фундамент , на якому сьогодні можливо в Україні будувати державу!

Й ті, хто будуть новими новими обличчями вже почали цей політичний шлях. Не з критики тих, хто роками знущався над фундаментом державності, а з «порохоботів», які дозволяють собі мати критичне мислення. Нині в Україні це злочин.

Колись технологи цієї страшної технології розколу країну понесуть за все відповідальність.

А сьогодні, шановна «УП», в ваших матеріалах так часто згадується Порошенко і його команда, що , мабуть, в рамках політичного плюралізму і демократії , прийшов час дати слово самому ПО чи його команді , де теж багато людей пройшли війну, були поранені та продовжують бити ворога, поки хтось вже цинічно включив режим «вибори»,
Аватара пользователя
Вэл
Reactions:
Сообщения: 3824
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 14:14

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение Вэл »

rodnoy писал(а): 06 июл 2023, 18:28 Без "спойлера" (и перевода) : краткое содержание "преступлений" так званих "порохоботів" :)
согласен с тем, что начали интенсивно дискредитировать ЕСолидарность и её Лицо. это, видимо, потому, что набралась критическая масса той субстанции, которую называют компроматом. в данном случае компроматом на зелю! коллективно. вот и психуют.

:-)

--------------------------

с другой стороны, риторика и тезисы Ирины Г. как всегда частью преувеличения, частью неправда. адвокат из неё никудышний.

:-)

------------------

и чтобы предварить вопрос - где неправда? вот здесь:
Владою запущена ефективна технологія дискредитації і знецінення Європейська Солідарність, єдиної парламентської партії, яка , окрім влади, залишається в українському політичному сегменті .
прочие сомнительные утверждения и преувеличения - их там много.

:-)
----------------------------
для баланса эмоциональное мнение (в комментарии под собственным постом в ФБ) Сергея Гайдая, политехнолога, который зелю! не любит также искренне, как и Лицо ЕС. в этом мнении далеко нет всех обоснованных претензий.

:-)
Сергій Гайдай

Sergey Egorov, бачу що ви як справжній прохобот клюнули на мою «наживку» і добряче попаслися у коментах під моім дописом. Члени секти Петра, помічені тавром «25% - справжні українці, інші -ні» або «Дякую» - вони такі. Як тільки хтось згадує їх божка, втриматися від хайпу, образ і срачу у коментах, вони не можуть.
Відповідаю на всі запитання які ви розкидали тут у мене під цім фото.
По-перше я вам не «Сірожа». Звати мене Сергій. Ви або не знаете як ваше імя пишеться, а може до так звертаються саме до вас або це така дитяча спроба мене образити, але раджу до будь яких не знайомих вам людей звертатися чемно.
По-друге. Якось писав що у прохоботскіх коментаторів у ФБ якась цікава особливість - вони в намаганні ображати тих, хто не підтримуює їх віру у Пороха у своему лексиконі полюбляють слова: насрав, обісрався, сере. Ви тількі підвержуєтє мої спостереження.
Третье. Що Порошенко мені особисто і всім нам разом спиздів? Не буду розказувати про свій особистий досвід. До 2012 я і моя команда з ним багато співпрацювали. І ми і його оточення добре знали, що Петро бреше як дихає. В особистому спілкуванні теж. Навіть там де у цьому не було ніякого сенсу. А от де він спиздів назагал - відомо усім притомним украінцям. Бо робив Петро це публічно. Я вважаю що він брехав і мені особисто як громадянину. Про те що відремонтує вул Грушевського після Майдану. Не зробив - зробили інші. Потім казав що не обіцяв, але відео бачила вся країна. І про те що як майбутній президент продасть всі свої активи. Нічого не подав - тількі придбав нові. І про АТО за три дні. І про те що доллар при ньому буде по 10. І навіть просив на мітингу записати цю його обіцянку над якою виборці почали сміятися. Брехав і про роль Медведчука у його президентських справах і про танки «Оплот» якими обіцяв озброїти армію. Де вони? І про те що побудує захищені склади для армійських боеприпасів. Жодного не збудував, а от російскі диверсанти за його призеденсива підірвали чотири великих склади де знищена була велика кількість снарядів які зараз були б так необхідні на фронті і які зараз ми просимо у Заходу. Брехав і про 144 реформи, включаючи реформу судівськоі системи. Порохоботи часто пропонують показати хоч одне судове рішена яке визнає злочини пбо брехню Порошенко. Або наївні або маніпулюють. Послати за справедливістью українця у суд - дорівнює послати його нa xyй. У нас в країні нема діючого судочинства. Замість нього каста корумпованих суддів. І формував цю касту разом з іншими і ПП ще засасвв коли був секретарем РНБО. Формував пул своїх особисто керованих в продажних суддів. Саме така суддя за часів Порошенко відмінила націоналізацію дізельпровода з Росії в Европу через Україну і дала можливість передати його у власність Медведчуку. Семе з порошенківського пулу суддя-крупціонер Чаус, який виносив вирок опоненту Петра Корбану. Хоча зараз Чауса відправили за грати.
Я для чого пишу таку довгу відповідь? Щоб вас переконати? Ні. Люди віруючи будь яки факти що заперечують їх святу віру відмітають. Я пишу це по двум причинам. Підтримати вашу важку працю коментатора, що додає активності у коменти і змушує алгоритми ФБ робити мій допис більш читаємим. Коли автор відповідае на коменти - це ще більше впливає на алгоритми. І я пишу це для читачів які слідкують не тількі за дописами, а за тим що відбувается у коментарях. Їм цікаво що можно відповідати сектантам Пороха, які упорото топлять за свого кумира.
-------------------------------

и ещё.

вся эта кампания с точки зрения пиара работает в пользу ЕС и её Лица, как это не парадоксально звучит. вот только стартовали слишком рано.

:-)
Последний раз редактировалось Вэл 06 июл 2023, 19:52, всего редактировалось 3 раза.
Аватара пользователя
djay
Reactions:
Сообщения: 2351
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 15:05

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение djay »

Вэл писал(а): 06 июл 2023, 19:07
rodnoy писал(а): 06 июл 2023, 18:28 Без "спойлера" (и перевода) : краткое содержание "преступлений" так званих "порохоботів" :)
согласен с тем, что начали интенсивно дискредитировать ЕСолидарность и её Лицо. это, видимо, потому, что набралась критическая масса той субстанции, которую называют компроматом. в данном случае компроматом на зелю! коллективно. вот и психуют.
Ну, Вэл, что у тебя пожизненно "всралась нэвистка" - то уже никого и не удивляет. Зеля не сдавал Крым, это сделал некто и.о. Турчинов. И война 14 года началась не за Зелиного правления. Это такие себе факты, которые не имеют срока давности. :nea:
Аватара пользователя
djay
Reactions:
Сообщения: 2351
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 15:05

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение djay »

rodnoy писал(а): 06 июл 2023, 18:28 Без "спойлера" (и перевода) : краткое содержание "преступлений" так званих "порохоботів" :)
(для альтернативно одаренных: да, война началась в феврале 2014-го и идет уже 10-й год; не верите мне, спросите у Залужного)

"Вже 4 роки ми в опозиції. Півтора роки важкої війни. Але судячи з новин, ми і досі відповідаємо за все." :)
Iryna Gerashchenko, ФБ писал(а):Відкрила «УП» і читаю заголовок, що Петро Порошенко і «порохоботи» мають за все відповісти. За що цього разу?

Мета брудної кампанії очевидна. Армія , мова , віра - єдиний ідеологічний фундамент , на якому сьогодні можливо в Україні будувати державу!
О, Гэра всплыла. "Армія , мова , віра" - вспомнила бабка. як дивкою була. :pleasantry: Армия не ваша, мова - и без пороха была, как он не старался себе приписать. А "вира"... то вообще не в компетенции государства. Это, как бы, духовная составляющая. Неподвластная мирским правителям. Хотя, на плакатах смотрелась прикольно. Почти как "ВОНА ПРАЦЮЕ". :crazy:
Аватара пользователя
Вэл
Reactions:
Сообщения: 3824
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 14:14

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение Вэл »

djay писал(а): 06 июл 2023, 19:29
Вэл писал(а): 06 июл 2023, 19:07
rodnoy писал(а): 06 июл 2023, 18:28 Без "спойлера" (и перевода) : краткое содержание "преступлений" так званих "порохоботів" :)
согласен с тем, что начали интенсивно дискредитировать ЕСолидарность и её Лицо. это, видимо, потому, что набралась критическая масса той субстанции, которую называют компроматом. в данном случае компроматом на зелю! коллективно. вот и психуют.
Ну, Вэл, что у тебя пожизненно "всралась нэвистка" - то уже никого и не удивляет. Зеля не сдавал Крым, это сделал некто и.о. Турчинов. И война 14 года началась не за Зелиного правления. Это такие себе факты, которые не имеют срока давности. :nea:
так Зелю! в этом никто и не обвиняет. да и случившееся едва ли можно отнести в чью-то персональную вину. я подразумевал накопившийся на зе! (коллективно) компромат за время его президентской каденции. такого безобразия не позволял себе ни один из предыдущих президентов (за одним известным исключением).

именно поэтому эта твоя тема будет оставаться и актуальной и популярной. поводы искать нет необходимости. в них можно утонуть.

:-)
Аватара пользователя
djay
Reactions:
Сообщения: 2351
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 15:05

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение djay »

Вэл писал(а): 07 июл 2023, 04:41 так Зелю! в этом никто и не обвиняет. да и случившееся едва ли можно отнести в чью-то персональную вину. я подразумевал накопившийся на зе! (коллективно) компромат за время его президентской каденции. такого безобразия не позволял себе ни один из предыдущих президентов (за одним известным исключением).

именно поэтому эта твоя тема будет оставаться и актуальной и популярной. поводы искать нет необходимости. в них можно утонуть.
Тема актуальна, потому что - действующий президент, вопреки дикому сопротивлению папередников. :pleasantry: За каденции которого произошла пандемия и началась широкомасштабная война. Таааакого бе-зоб-ра-зияаааа себе позволил... И не дался себя размазать, и не убег... :crazy:
Аватара пользователя
Вэл
Reactions:
Сообщения: 3824
Зарегистрирован: 16 мар 2022, 14:14

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение Вэл »

тут мудрейший "шестой" высказался - начал психовать.



не знаю, кто у него там спичрайтеры, но под редакцией ермака - это точно.

достаточно высокопоставленные чиновники стран НАТО ему вежливо пытались намекнуть, в чём проблема. а през США прямо сказал - украина не готова по некоторым существенным фундаментальным критериям.

и наконец наш гордый воинственный през начинает выявлять собственную суть - капризного ребёнка. но это только начало.

разумеется, что с войной украину не кинут. а вот "шестого" продолжат вежливо унижать. и это правильно. таков путь!

:-)
Аватара пользователя
rodnoy
Reactions:
Сообщения: 1090
Зарегистрирован: 18 мар 2022, 05:24

Re: Шестой президент - вопреки "корифеям"

Сообщение rodnoy »

Вэл писал(а): 11 июл 2023, 10:25и наконец наш гордый воинственный през начинает выявлять собственную суть - капризного ребёнка. но это только начало.

разумеется, что с войной украину не кинут. а вот "шестого" продолжат вежливо унижать. и это правильно. таков путь!
ну, принижувати ніхто не буде, навіщо?..
будуть коли ігнорувати, коли давати дитинці морозиво, щоб воно заспокоїлося...
---
з іншого боку, "запад" теж треба "пушати" (push) - в них багато тарганів та страхів щодо раісії...
і його пушають різними методами, різні люди, включаючі й "ненависного" ПАПа, але далеко не тількі його - багато "тіньової" діпломатії коїться, з обох боків...

з третього боку, у "запада" було вже стількі факапів з допомогою різного роду "банановим республікам", що їх вагання на цей кшалт зрозумілі - мудрий українській нарід дав тому багато приводів: то уркагана оберуть, то кловуна... добре, що в Україні залишилася "войвнича меншість", яка знесла першого, та примусила другого грати виключно на полі "армія, мова, віра"...

а що, якщо наступного оберуть про-російського?.. неможливо?.. :) ну, так, кловун теж здавався "неможливим"... але "вати" в країни ще дофіга та більше... так що так, можливо... на превеликий жаль... взагалі, ти ж пом'ятаєшь, "можливо все!" :) (багато хто, включаючи й мене, розуміли цю фразу Мудреця виключно в позитивному сенсі, але, як з'ясувалося, це зовсім необов'язково; і може статися наіть і навпаки)

у цьому "неможливому" випадку, все западне озброєння опиниться у кого?.. отож :)